You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

[Polis]Emircan [Polis]Lguan Ram ve haritadan aşağı atma.

[Polis]Emircan [Polis]Lguan Ram ve haritadan aşağı atma.

LT Üye
[Polis]Emircan [Polis]Lguan Ram ve haritadan aşağı atma.
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

1Kullanıcı Adı: egekartal1903
Nick: [Polis]Lguan
 
2Kullanıcı Adı: emir0619
Nick: [Polis]Emircan

Mpr(%100 Olması gerekli): https://www.dosya.tc/server25/gcehr0/ram...m.rar.html
Açıklama(Detaylı): Polisler beni aşağı itmeye haritadan düşürmeye çalıştılar ve çok sayıda ram yaptılar. Kovalamaca başlangıcı 57:49.16

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: SLaYeR06
Nick: [Hei]TheShopare
Mod Yapımcısı
RE: [Polis]Emircan [Polis]Lguan Ram ve haritadan aşağı atma.
Öncelikle kovalamacada olan 2. polis benim. Ben kovalamacaya sonradan katılıyorum ve ram yapmıyorum 1:03:38. dakika harici. Orada arkadan vurma amacım kaçmaması içindir. Olaya gelirsek ben 1:03:49. dakikada hareket etmeyi bırakıyorum herhangi bir bug vs olabilir diye fakat Lguan arkadaşımız gelip vuruyor duran adama. Sonrasında ise TheShopare arkadaşımız yere düşüyor. Ondan sonra ise Lguan arkadaşımız 'qweqw' yazıyor. Yani ege kasıtlı olarak atmış olabilir. İtiraz ediyorum kendi şikayetime.
Son Düzenleme: 20-01-2020, Saat: 19:40, Düzenleyen: emircandondu.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.