You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Polis Emre Seviye 1de 2 Kez Ram Yapıyor

Polis Emre Seviye 1de 2 Kez Ram Yapıyor

LT Üye
Polis Emre Seviye 1de 2 Kez Ram Yapıyor
Bu arkadaş zaten gereksiz ceza yazma kurallsız ceza yazma vs gibi huylarıda var bugün tayyar ile beraber çok kez uyardığımıza rağmen hem küfür edip hem polisliğini kötüye kullanıyor polisliğinin alınmasını istiyorum şait olanlarda yorum olarak yazabilirler.Burda 2 kez ram yapıyor ve 60tl ceza yazıyor saygısızlık yapıyor suçlu olduğu halde. Ben cezayı ödedim. Yaptıklarını da mpr, ss almamıştım artık yeter.Bu olayı mpr aldım.

Mpr 19:45den bitene kadar yaşanan olay.
https://www.dosyaupload.com/qy4X 


Nick: [Polis]Emre
K. Adı: semtoturusu
Özel Üye
RE: Polis Emre Seviye 1de 2 Kez Ram Yapıyor
Normal sürüşte bile drift hız aşımı yapıyor eğitim almasını yada polisliginin alınmasını tavsiye ediyorum gereksiz çok ceza kesiyor.
Konuyu gerekli yerlere ileticegim.
Bülbüller Güllere Gündüzler Geceye
Cezalı Üye
Cvp: Polis Emre Seviye 1de 2 Kez Ram Yapıyor
2 kez ram yapıyormuşum Big GrinD şimdik orda arkadaş kendi spin atıyor sonra ben o aniden spin atınca durdurgunda ona dokunca ram yapmış oluyorum senide ben spin attırdım demi

aynen ben malım ben gerizekalıyım cezalara bakıyorum ordan kesiyorum tayyar sende slx in arkadaşısın diye onu savunamassın sen adminsen adminliğini adam gibi yapıcaksın
Son Düzenleme: 12-07-2018, Saat: 14:53, Düzenleyen: semtoturusu.
LT Üye
RE: Polis Emre Seviye 1de 2 Kez Ram Yapıyor
Ben kaydığımda sen frenlemek yerine ya da manevra yapmak yerine direk frene bile bokunmadan lap diye giriyosun hadi 1.si yanlışlıkla oldu 2.si ne ?. Tayyar admin değil mod ve kendi küfür etse bile kendine normal vatandaşmış gibi ceza kesen birisi sen onu böyle suçlaman terbiysizlik etmen çok saçma güldürtme insanlara kendini güldürtüyosun.. Adamı sinirlendirip küfür yiyince ss alıp atıcam diye ağlama.
Özel Üye
RE: Polis Emre Seviye 1de 2 Kez Ram Yapıyor
Adminliği adam gibi yapıyorum. sana öğretmeye çalışıyorum hala anlamamazlıktan geliyosun kimseyi savudugum yok kardeşim. ayrıca şeritte araba tutamayıp gelip burda polislik felan yapıcam deme.
Bülbüller Güllere Gündüzler Geceye
Özel Üye
Cvp: Polis Emre Seviye 1de 2 Kez Ram Yapıyor
(12-07-2018, Saat: 14:50)yokko123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Normal sürüşte bile drift hız aşımı yapıyor eğitim almasını yada polisliginin alınmasını tavsiye ediyorum gereksiz çok ceza kesiyor.
Konuyu gerekli yerlere ileticegim.

Denildiği gibi gerekilen yerlere iletilecektir.

Konu kilit. İyi forumlar.
[Resim: 2O40R2.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.