You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

POLİS FIRAT - POLİS EMGİN - POLİS YUSUF - POLİS PAPEL

Yeni Üye
Kullanıcı Adı: POLİS FIRAT - POLİS EMGİN - [POLIS] Yµ§µf - - POLİS PAPEL
Nick: firatcan.98 - TRIMAX - yssff2222 - enesbaba42 
Mpr(%100 Olması gerekli): 1.03.00 ten itibaren başlıyor  Link: https://dosya.co/1kx4q1iesk7w/kay^Tıt.mpr.html
Resim: 
Açıklama(Detaylı): Ben normal giderken fırat bir anda kovalama başlatıyor bende durmayıp kaçıyorum daha sonra kendisi ve POLİS EMGİN - POLİS YUSUF - POLİS PAPEL ram yapıyorlar son olarak yusuf uzaktan gelerek bana çok hızlı bir şekilde vuruyor sürekli ram yaptıkları için mpr den daha iyi anlayacağınızı düşündüm.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: ///M EMRE 
Nick:emrekyn47
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: POLİS FIRAT - POLİS EMGİN - POLİS YUSUF - POLİS PAPEL
Burada senin foruma atma sebepin Polis-Yusuf sana "RAM" yaptı diye Buralara kadar gelmişsin Teşek"kür ederiz Smile Ben ram yaptığımı hatırlamıyorum?
[Resim: 1587485592983.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Selamlar,
Adım geçmiş, kısa bir açıklama yapayım herşey net ortada zaten. Kural ihali gördüm kovalamaya başladım. Tarafımca ram yapılması söz konusu bile degildir. Herkese hayırlı akşamlar.
Son Düzenleme: 30-04-2020, Saat: 19:57, Düzenleyen: Taksicii.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Merhaba Ben Yusuf Sonda Hızla Vurdum Evet Bunu Hatalı Bi Davranış Olduğunu Fark Edip Bıraktım Hemen Ve Zaten Parası bana Gelmedi Ayrıca Yeni Polisim Tam alışamadım Bu hatamdan Dolayı eğer sen Haklıysan Özür Dilerim
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
(30-04-2020, Saat: 20:07)oxg4n Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Ben Yusuf Sonda Hızla Vurdum Evet Bunu Hatalı Bi Davranış Olduğunu Fark Edip Bıraktım Hemen Ve Zaten Parası bana Gelmedi Ayrıca Yeni Polisim Tam alışamadım Bu hatamdan Dolayı eğer sen Haklıysan Özür Dilerim

Yusuf madem cahilligine geldi hatayla oldu Emreye bi FZ5 hediye ette aranız düzelsin.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Gülemedim Nedense Taksici :/
Son Düzenleme: 30-04-2020, Saat: 20:28, Düzenleyen: oxg4n.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Baş Admin
Gerekli işlem yapılmıştır
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.