You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
POLİS Fırat
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: firatcan.98
Nick: [POLIS] Fırat
Mpr(%100 Olması gerekli): https://dosya.co/3vlo7j024uu0/MPRpolis.zip.html
Resim: 
Açıklama(Detaylı): Pitten çıkarken POLİS Fırat sol şeride geçti ve arkamda kaldı, o sırada sirenin yazdığını fark etmedim. Bende aynaya bakıp polisi görünce son anda da olsa elimden geldiği kadar yol vermek için hemen ışıkta sağa kırdım o sırada sağ arkamdan vurup 350TL ceza yememi sağladı, düzgün şekilde olayı anlatırken benimle fevri şekilde konuşup "çakal" dedi üstüne üstlük vermesi gereken parayı vermedi. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Lamen01
Nick: CITI PITI KIZLAR YALELI
Son Düzenleme: 01-05-2020, Saat: 01:17, Düzenleyen: Lamen01.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: POLİS Fırat
Arkadaşım orda kovalamacadayız SİREN yazısını ekranda görüyorsun, Siren sesini duyuyorsun ve hayla yolu boşaltmıyorsun. Hadi diyelim ki sunucu kurallarını bilmiyorsun, Kovalamacadan sonra bana 350 tl + Hasar at diyorsun. İyide sen hasar alamazsın ki ben kovalamacadaki polisim. Benim çarpıştıgım arabaya hasar yazılmaz. Sen kalkıp benden 350 tl + araç hasarı istersen ben sana ''ÇAKAL'' derim ve paranı sana atmam. Çünki sen kendini orda akıllı zannediyorsun. Para benim için problem degil sunucudaki hesabıma ve galerideki satılık araçlarıma bakabilirsin. Ben oyun parasıyla ölçülecek adam degilim. Para problem degil paranı atardım ama sen orda ÇAKALLIK yaptın. Şimdi git Cruise sunucusunun kurallarını iyice oku ve sunucuya öyle gel. O ekranda kocaman SİREN boşuna yazmıyor. Polis sireni boşuna çalmıyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: POLİS Fırat
(01-05-2020, Saat: 02:36)Taksicii Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşım orda kovalamacadayız SİREN yazısını ekranda görüyorsun, Siren sesini duyuyorsun ve hayla yolu boşaltmıyorsun. Hadi diyelim ki sunucu kurallarını bilmiyorsun, Kovalamacadan sonra bana 350 tl + Hasar at diyorsun. İyide sen hasar alamazsın ki ben kovalamacadaki polisim. Benim çarpıştıgım arabaya hasar yazılmaz. Sen kalkıp benden 350 tl + araç hasarı istersen ben sana ''ÇAKAL'' derim ve paranı sana atmam. Çünki sen kendini orda akıllı zannediyorsun. Para benim için problem degil sunucudaki hesabıma ve galerideki satılık araçlarıma bakabilirsin. Ben oyun parasıyla ölçülecek adam degilim. Para problem degil paranı atardım ama sen orda ÇAKALLIK yaptın. Şimdi git Cruise sunucusunun kurallarını iyice oku ve sunucuya öyle gel. O ekranda kocaman SİREN boşuna yazmıyor. Polis sireni boşuna çalmıyor.
Mevzu çok fevri ve üslupsuz konuşman, 350TL kırmızı ışıkta vurup ceza almamı sağladığın için istedim. Zaten düzgün okuyup mpr yide adamakıllı inceleseydin neden orada para istediğimi anlardın. Hala çakkalmış çukkalmış ileri geri konuşuyorsun. Üstelik polemik yaratma, burda admin var o inceler, neyse kural ona göre olumlu veya olumsuz yapacağını yapar. Ben elimden geleni yapmışım insanlık hali dalgınlık olmuş son anda hareket etmişiz. Paranda galerindeki uçan tenekelerinde umrumda değil zaten arada takılmak için girer oynar çıkarım.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: POLİS Fırat
''vermesi gereken parayı vermedi.'' demişsinde benim mevzum para degil onu anlatmaya çalışıyorum. Zaten ara sıra geldigin belli kurallara hakim degilsin.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Baş Admin
RE: POLİS Fırat
Olayı bu kadar büyütmeye gerek yoktu boşu boşuna tartışma yaratıyorsunuz bi taraf alttan alsa sorun kalmıyor ama bunu başaramıyorsunuz polis fıratın başka bir konudan polisliği süreli olarak alınmıştır
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.