You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Polis İle Kasıtlı Uğraşma

Polis İle Kasıtlı Uğraşma

Yeni Üye
Polis İle Kasıtlı Uğraşma
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: angaratofasi

Nick: [F20A] DOCH

Mpr : https://s2.dosya.tc/server10/tz8r1o/DOCH...A.mpr.html

Açıklama : Sadece bu mprde değil sabahtan beri şahıs beni takip edip sürekli önüme filan kırarak uğraşıyor şahısa ikaz verdiğim halde devam etti . Polislerin bir oyuncak olmadığı anlaması için bu arkadaşa uzun bi tatil istiyorum. Saygılar 

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: sofbenci

Nick: NGU×OPC


Not: 1.56.00
Son Düzenleme: 18-07-2019, Saat: 02:35, Düzenleyen: sofbenci.
LT Üye
RE: Polis İle Kasıtlı Uğraşma
Burasi rp bir server ve ben polisin önünde drift atarak suç işlemiş oluyorum burda polisin görevi beni kovalamak uğraşırsam beni kovalayıp cezamı kesebilirsin senin görevin bu. Görevini yerine getirmeyeceksen yapmayabilirsin..
Son Düzenleme: 18-07-2019, Saat: 03:14, Düzenleyen: angaratofasi.
Yeni Üye
RE: Polis İle Kasıtlı Uğraşma
İhlal ayrı birşey ps bile yaparken gelip uğraşmak ayrı birşey ve biz önceden bu hareketleri yaptığımızda sürekli ban yerdik polis ile uğraştığımız için şimdi noldu anayasa mı değişti acaba ? Artık bir suçu yokmu polis ile kasıtlı uğraşmanın.
Şunu unutmayın polisler oyuncak değil !
Son Düzenleme: 20-07-2019, Saat: 01:21, Düzenleyen: sofbenci.
S'Works
RE: Polis İle Kasıtlı Uğraşma
Bu tür şeyler yasak değil fakat abartılmadığı sürece,rahatsız etmek yasak,bu tür olaylar devam ederse bir çaresine bakarız.
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.