You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

POLİS Kadir.&THEshopare ramm

POLİS Kadir.&THEshopare ramm

Yeni Üye
POLİS Kadir.&THEshopare ramm
Kullanıcı Adı: AUB51 ve SLaYeR06
Nick: POLİS Kadir ve POLİS THEShopar
Mpr(%100 Olması gerekli): http://dosya.co/maiz9va7gav0/AS5X_race_1...7.rar.html
Açıklama(Detaylı): 6.45.00.00 da tartışması geçiyor 5. ve kovalamaca boyunca bi kaç defa oluyor uyarılara rağmen en sonunda 6.54.00.00 da son ramler yapılıyor bende çekip bekliyorum o sırada admin spece atarak ceza yemem sağlanıyor 

Sunucudaki yetkili ve polislere düzenleme getirilmesi gerektiğini düşünüyorum polisler bilinçsizce ceza uygularken yetkililer destekte bulunuyor sebebi ise admin Furkan ın  fokii k.adına sahip kişinin sakınca görmemesi ayrıca tam kovalamacada kaçmak üzere olduğum anda kovalamaca dan kendi isteğiyle bırakıp tekrardan kovalamacaya katılınıyor (TheShopar) 


Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: ejderha7777
Nick: ßy.CrawL
S'Works
RE: POLİS Kadir.&THEshopare ramm
MPR'de dediğin dakikalarda ram yoktur,sistem açığından yararlanarak aracını tamir ettirmen polisleri çileden çıkarmış olabilir.
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.