You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Polıs Kovalama Ataberk007 -

LT ÜYE
Angry Herkeze Yaksamlar Öncelıkte LfsTürkey.Net Servırında Bazı Beli Kısıler Polıs Olup Kovalıyor Benı  Ataberk007 Kovalamaya Basladı Ve Sw 5 Kadar Geldık Oyle Boyle Benı Yakaladı 5k Kestı Bende Butun Para Ona Gıtmesın Dedım Pıt Attım 1k Ona Gıttı Ardından Pıten Cıkacagım An Bır Daha 5k Ceza Yedım Para Oldu -5k Ataberk Isımlı Arkadasla Tartıstım Ve Tartıstıgımdan Dolayı BI 5k Daha Yedım Ettı -10k Sıstem Benı Otomatık Olarak 5 Gun Uzaklastırdı Boyle Kısılere Polıslık Vererek Zorla Kendılerıne Sovdurmek Amaclı Yapıyorlar Zaten Bana +5 Kesıyorsun Daha Hangı Hakla Bana Bır Daha 5 k Kesıyyyor Bu Arkadasın Polıslıgının Alınmasını Istıyorum Sızlerden Admınler Ve Yetkililer 

Herkeze İyi Geceler  Heart
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Polıs Kovalama Ataberk007 -
Neymiş bu benim gibi Polisler ya Big GrinD Dostum elınde ılk once somut bir kanıt olsun benden sana tavisye Smile
[Resim: jtmQkb]
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
Öncelikle İyi Geceler;
Tartışmanın yaşandığı zaman bende sunucudaydım.Öncelikle ataberkin polisliğinin alınmasını istemişsin ancak adam kovalamacada birisine lag giriyo falan kkovaladığı kişi 5k yemesin diye bırakıyo.Gelelim senin konuna swde gel 89 a falan diyip tartışma ortamı yaratan sensin ataberkde sana foruma git diyo sen 5k nı yiyon oda haksız yere 5k yiyo orda ataberk kendini savundu ayrıca mpr ni de eklersen seviniriz Big Grin
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT ÜYE
Cvp: RE: Polıs Kovalama Ataberk007 -
(05-03-2019, Saat: 22:28)Ataberk007 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neymiş bu benim gibi Polisler ya Big GrinD Dostum elınde ılk once somut bir kanıt olsun benden sana tavisye Smile

Senın Gıbı Yavsaklara Bu Dedıklerım Az Be Daha Fazlasını Hakedıyorsun Ama İbne Kılıklılara Diyecek Laf Yok Dedım Lafa Acıyorum
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
(08-03-2019, Saat: 23:21)acer Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-03-2019, Saat: 22:28)Ataberk007 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neymiş bu benim gibi Polisler ya Big GrinD Dostum elınde ılk once somut bir kanıt olsun benden sana tavisye Smile

Senın Gıbı Yavsaklara Bu Dedıklerım Az Be Daha Fazlasını Hakedıyorsun Ama İbne Kılıklılara Diyecek Laf Yok Dedım Lafa Acıyorum
Son Düzenleme: 13-03-2019, Saat: 23:20, Düzenleyen: t300rsnecmi.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Peace Of Mind
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.