You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Polis Kovamalamacısını takip etme

Burhan•
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı:kardesscan

Nick:Tofaşk

Mpr(%100 Olması gerekli): https://dosya.co/pfmg4dky27ow/kovalamaca...k.mpr.html [19.49.60 başlıyor [22.09.83] devam ediyor [22.54.03] bitiyor

Resim:

Açıklama(Detaylı):[POLIS]A.Sword ile GTR&Mory chase atmak istedik kovamalaca başladığın beri tofaşk bizi takip etti savunması siz bastınız gaza geldim yazması mprde herşey gözüküyor gereken neyse yapılsın

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı:tofas234

Nick:[POLIS]Burhan

Not: Şahitler GTR&Mory / [POLIS]A.Sword
[Resim: 2dd76f2a5a60db42d5d91329a91ccb9538c46384.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Polis Kovamalamacısını takip etme
onun yüzünden chase kaybettik . gereğinin yapılmasını istiyorum. iyi akşamlar dilerim.
[Resim: tenor.gif?itemid=11325970]
Son Düzenleme: 29-01-2021, Saat: 18:18, Düzenleyen: Aykurt22.
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
RE: Polis Kovamalamacısını takip etme
Onun yüzünden chaseyi kaybettik demişsinizde chase herhangi bir bahıs yok mpryi inceledim eğlencesine öylesine atıyorsunuz şikayet edilen kişiye gerekli uyarı verilecektir
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.