You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

[POLIS] OXYG4N Kovalamacada Kafa atmak

Yeni Üye
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: yssff2222
Nick: [POLIS] OXYG4N
Mpr(%100 Olması gerekli): 30.55 DKK .https://s4.dosya.tc/server10/jjepfj/_POLIS__OXYG4N.rar.html
Resim: 
Açıklama(Detaylı): Mprde görüldüğü Gibi [POLIS] OXYG4N Şahıs Karşıdan Gelip direk Kafa attı Kafa atıtığı gibi Map Dışına düştüm -10K Ceza Yedim Paramın İade Edilmesini istiyorum Ve Böyle Adamlara Polislik Verilmemesini İstiyorum....

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Numan.Y
Nick: YBC™Numan
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: [POLIS] OXYG4N Kovalamacada Kafa atmak
Öncelikle ben: Şikayetteki polisim Herkesden Özür dilerim Ben diğer polis arkadaşlar destek isteyince oraya geldim ve çarpmadan önce ben o arkadaşı kovaladım ve olay olduktan sonra paran geri atabilirim dedim beni dinlemeden forumda görüşürüz dedi ister ben suçlu olayım ister o kişi suçlu olsun ben özür diledim ve parasını geri atmamı söyledim 250k ya polislik aldım 10k daha atıyım diyorum forumda görüşürüz diyor
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Yeni Polis Olmussun bi milletin nabzını ölç sen benım orda oyunumun içine ettin tüm zevkimin içine sıçtın sonra bıde bana paranı atıymı dıyorsun

Gereğinin Yapılmasını İstiyorum Çünkü Gerçekten Sinirlendim bu olayın Aynısnı ben Yapsam Banlanırdım. Dediğim Gibi gereğinin Yapılmasını ıstıyorum
Son Düzenleme: 13-04-2020, Saat: 20:57, Düzenleyen: NumanYBC.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Öncelikle argo kullanmana gerek yoktu ve ben senden burdada özür diliyorum önemli olan para değil ama doğru polisliğe yeni başladım önemli olan paransa ve paran zevkini kaçırıyorsa atabilirim gerçekten
Bunu ilk beğenen sen ol.
Baş Admin
Merhaba şikayet edilen kişi yeni polis olduğu için bu sefer bir işlem yapmayacağım fakat zarara uğrayan kişinin zararı en kısa zamanda karşılansın zaten şikayet edilen kişi özürünü de dilemiş fazla uzatmaya gerek yok
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.