You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Polis Samet Hatalı Kovalamaca

Polis Samet Hatalı Kovalamaca

Yeni Üye
Polis Samet Hatalı Kovalamaca
[color=var(--text-normal)][font=Whitney,]Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: sametaga38

Nick: [POLIS]Samet

Mpr(%100 Olması gerekli):  (OLAYLAR 2:52:48'DE BAŞLIYOR) : [color=var(--text-link)]https://s2.dosya.tc/server13/t1ed1j/efe_mpr.mpr.htmlAçıklama(Detaylı) : (OLAYLAR 2:52:48'DE BAŞLIYOR)  : Öncelikle Merhaba CreaX olarak Kurtarıcı Sebo'yu takip ediyordum Sebo afk kalıcam diyerek park etmeye çalıştı bende arkasına park edicektim o sırada trafik sıkıştı sebo ters durmuş oldu O sırada Polis Batu geldi ve Sebo'ya kovalamaca başlattı Sebo ise chattede gözüküyor burada mı durayım diyor Batu da dur diyor ve dar alanda duruyor Batu ceza kesiyor o sırada arkasında ben ve Polis Samet bekliyoruz trafik açılsında ilerlesin diye Polis Samet hiç bir sebep yokken kovalamaca açıyor bana o sırada chate bakmıyorum fark etmiyorum yani bana kovalamaca açıyor sebebini hala anlamış değilim sadece trafik kilitli ve bende bekliyorum sonra Batu Kurtarıcı Sebo'ya cezasını kesiyor Sebo aracını düzeltip devam ediyor ve yol açılmış oluyor ben chate bakmadığım için kovalamcadan haberim yok ilerliyorum ve sistem ceza kesilirken kaçtığım için otomatik 10k ceza kesiyor bu olayda trafik kilitli ben sadece bekliyorum geçicek yerde yok Samet neden bana kovalamaca açar hala anlamış değilim paranın iadesini ve şahısın cezalandırılmasını talep ediyorum. Yetkili arkadaşlara kolay gelsin.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: CreaX
Nick:CreaX
[/color][/font]
[/color]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Polis Samet Hatalı Kovalamaca
Alakos (KURTARICI SEBO) olarak eklemek istediğim orada sametin önüne park edicektim manevra yapamadım trafik sıkıştı Batu geldi ters durdugum için ceza yazıcaktı haklıydıda bana kovalama başlatınca orası dar diye geri geri gidip geniş yerde düzelip ilerdeki yerde duracaktım Batu ya nerde durayım diyince dur dedi dar alanda durdum trafik kilitlendi Creax da sırada bekliyordu durduk yere Samet kovalamaca açmış sorduğumda ise durması yasak diye cevap aldım arabalar uçamadığına göre Creax nasıl geçsin oradan ?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Baş Admin
RE: Polis Samet Hatalı Kovalamaca
Merhaba şikayet edilen kişinin polisliği başka bir konudan dolayı süreli olarak alınmıştır
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.