You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

polis sezer c (hasan83) şikayet

polis sezer c (hasan83) şikayet

Yeni Üye
polis sezer c (hasan83) şikayet
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: hasan83
Nick: [POLIS]SezerÇ
Mpr: https://yadi.sk/d/j67hCE0Pnv3-3w
Resim: https://yadi.sk/i/tGIUWFEZvovDbQ
Açıklama(Detaylı): ovalde karsıdan karsıya gectim sağıma soluma dikkat ederek trafiği aksatmıcak ve kimseye zarar vermiyecek şekilde ve polis sezer bana hadi gir bakalım terse gibi tehdit etti ve orası ovalin karşı seridiydi ve diyelim ki ters olsun onun polis degil adminlerin ilgilenmesi lazım ama nedense polis sezer ilgileniyor benim karsıya gectigimi gorupde kendisi arkamdan biraz cimenlerden ters yaptıkdan sonra ters yola gecip ordan şeridine geiyor ardından daha kovalamaca baslatmadan tahmini 270km/h ile gelip hız sınırını aşdığımdan dolayı kovalamaca başlatıp seviye 1 iken daha kacmaya başlamamışken bana 1k ceza yazıyor sonra bunu chate yazıyorum ve haksızlıgının farkına varıp 500 tlsini atıyor ama yanlış polislik yapıyor surekli dunde eğlencesine cok dusuk miktarda olsa sacma sapan sebeplere ceza yazıyordu örn: sebep:tehlikeli hareketler yapıcak gibi duruyordun ceza 1tl. 
Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: EfeImre
Nick:GTR&EfeImre

Ek not: polis sezer c POLİS SKİN'i mprde görüldüğü gibi takmamaktadır.
Son Düzenleme: 29-11-2020, Saat: 14:57, Düzenleyen: EfeImre14.
Baş Admin
RE: polis sezer c (hasan83) şikayet
Merhaba orda admin işlem yapsaydı para cezası değil ban cezası yerdin şikayet ederken kendi yaptığın hataları unutuyorsun galiba polise uyarı yapılmıştır

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.