You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Polis Şikayet
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı:  driftking5441

Nick: [POLIS] Serdar

Mpr(%100 Olması gerekli):   http://s2.dosya.tc/server6/g6dplq/Serdar...a.zip.html

Resim: 

Açıklama(Detaylı): Bu arkadaş Otobanda Adamı durdurup ceza kesiyor dediğimiz zamanda adam burda durdu ben ne yapabilirim diyor sırf para alabilmek icin otobanda ceza kesiyor biraz ilerisinde Sanayi var zaten adam hiç dememiş ilerle orda dur diye direk durdurmus ve cezayı kesmiş gereğini size bırakıyorum ceza sahnesi  1:06:30 dan itibaren izleyebilirsiniz
Şimdiden Teşekkürler

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: HayatBumu7

Nick: Mafia™Batuhan  /  [POLIS] Batuhan
Özel Üye
RE: Polis Şikayet
Merhaba,

İlk olarak davanızda haklısınız. Bu konuya hitaben önce polisleri Oval'de otobanın ortasında ceza kesmemesi gerektiği için uyaralım şikayetteki Serdar arkadaşımızda dahil.
Bunun hemen ardındanda suçun sadece Polis'te olmadığını belirterek otobanın ortasında duran oyuncuyuda uyaralım. Polisler ilerde durmalarını gerektiğini söyleyip zanlı müsait bi yere çekene kadar geçen sürede kovalamacının seviyesini yükseltmezlerse herkesin bu kurala uyacağını düşünüyorum.

İyi oyunlar.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.