Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Konu

#1
Sikayet Edilen Kullanıcı Bilgileri 

Kullanıcı Adı = acer
Oyun Nick= Polis Alpbura
MPR = YOK

Açıklama = Arkadaş beni kovalıyor kendinde siren açıkmış ama bende ne kovaladıgı ne sireni gözüküyor ben pite dogru ilerliyorum kovalama başlatıyor bende siren ve kovalama başlattıgı gözükmüyor pite dogru gidince pite girdim 10k kesti ve parayı atmadı  Gidin Forumda Ağlayın falan diyor bize Bu olay  2 kişide oldu  Gerekenin Yapılmasını istiyorum 


Şıkayet eden Kullanıcı bilgileri
 Kullanıcı adı = anteplireis
Nick = ORTAÇ
Cevapla
#2
Aynı konudan 1 tane daha var başkası tarafından açılmış ne fotograf var ne mpr ? kasıtlı bir şekilde kin beslenerek mi açıldı konular ? mpr ve fotograf koymaz iseniz polis yetkilisi tarafından bakılmayacaktır.
[Resim: 8b21699564c.jpeg]
Cevapla
#3
Olay kin değil ama oyundaki bi bug olabilir arkadaşın dedigi laf 2 mizede geçerli bana dedikten sonra ben 90 portuna geçtim drag atmak için oyuzden ss alamadım
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task