Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

POLİS ŞİKAYET

Konu

#1
ŞİKAYET EDİLEN KULLANICI BİLGİLERİ :


KULLANICI ADI : ACER 
OYUN Nicki: POLİS Alpbura
MPR: yok 


Açıklama: sayın yetkili yukarıda bilgileri verilen şahıs beni kovalama başlatmış. ve bende ne siren nede  kovaladığı gözükmüyor. Bende pit atıım ve 10k ceza yedim. Paramı atmadı. ve gidin forumda ağlayın dedi. Lütfen gereğini yapılmasını arz ederim. Teşekkürler.


Şikayet eden kullanıcı bilgileri:

Kullanıcı adı : Suhababa0613
nick: suha
Son Düzenleme: 25-06-2020, Saat: 15:50, Düzenleyen: süha.
Cevapla
#2
Aynı konudan 1 tane daha var başkası tarafından açılmış ne fotograf var ne mpr ? kasıtlı bir şekilde kin beslenerek mi açıldı konular ? mpr ve fotograf koymaz iseniz polis yetkilisi tarafından bakılmayacaktır.
[Resim: 8b21699564c.jpeg]
Cevapla
#3
(25-06-2020, Saat: 16:19)metcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı konudan 1 tane daha var başkası tarafından açılmış ne fotograf var ne mpr ? kasıtlı bir şekilde kin beslenerek mi açıldı konular ? mpr ve fotograf koymaz iseniz polis yetkilisi tarafından bakılmayacaktır.
Başkası tarafından açılan konunun linkini paylaşabilirmisin
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task