You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Polis Şikayet [HEI]TheShopare

Polis Şikayet [HEI]TheShopare

Cezalı Üye
Polis Şikayet [HEI]TheShopare
Öncelikle Merhabalar Bugün Yaşadığım [18.01.2020] tarihinde ki olayda polis olan ¢Hei£TheShopare - k.adı[SLaYeR06] adlı şahıs sırf bana kinlendiğinden dolayı boş yere kovalayıp 999tl ceza kesip ben paramı alırım açıklaması yapmıştır olayı boşverip yoluma devam etmişimdir bu sefer yine kovalayıp polise ram adıyla 1k ceza kesmiştir toplam benden 2k para boş yere kesmiştir şahitlerim vardır ve gerekli yerlerde savunmayı yapmıştır. aşağıda ise linklerde ki fotoğraflarda  detaylı şeyler verilmiştir ilgilenip bu kişinin banlanıp polisliğinin alınmasını arz ederim.

GEREKLİ KANITLAR : 

1.FOTOĞRAFhttps://resmim.net/f/HdwTGO.png

2.FOTOĞRAF = https://resmim.net/f/XFhgcy.png

MPR [FOTOĞRAFLAR YETERLİ OLACAKTIR AMA EKLEDİM] [DAKİKA 52 CİVARI]https://www.dosya.tc/server25/aznz8y/selim.mpr.html


ŞİKAYET EDİLEN KİŞİ : [HEİ]TheShopare [SLaYeR06]

ŞİKAYET EDEN KİŞİ : SELIMDZDR [alsallem]


OLAYIN KISA AÇIKLAMASI : SIRF GICIKLIĞINDAN DOLAYI POLİS OLUP BOŞ YERE CEZA KESİP PARAMI ALMASI GEREKLİ ŞEYLERİ BELİRTTİM VE BU KİŞİNİN BANLANMASINI BANLANMASA BİLE POLİSLİĞİNİN ALINMASINI ARZ EDER VE ŞİKAYET ETMEKTEYİM.
Baş Admin
RE: Polis Şikayet [HEI]TheShopare
Merhaba mpr de ters yönden gittiğin için polisin ceza yazmasına birşey diyemiyorum fakat cezaları farklı nedenlerle yazdığı için polisliği 15 gün alınmıştır

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.