You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

[POLIS] ŞÜKÜR - leoeyes2

[POLIS] ŞÜKÜR - leoeyes2

Yeni Üye
[POLIS] ŞÜKÜR - leoeyes2
mpr link:  [POLIS] ŞÜKÜR - leoeyes2 DK 1:37:35.

şikayetimin nedeni [POLIS] ŞÜKÜR - leoeyes2 nin konuşma şekli `hadi birdaha ödemede`` Türkçe anlamıyor musun``nice money``  ve uyarısız ceza 

oval 150 civarı hız ile hız sınırını aşmadan gitmekteydim ve viraja girdiğimde tekerleklerimin ısısı nedeniyle araç kaydı 
ve [POLIS] ŞÜKÜR - leoeyes2, durdum ve bana ceza kesti ilk redettim fakat açıklamamı dinlemeyerek ``hadi birdaha ödemede`` Türkçe anlamıyor musun`` şeklinde konuştu ve 2. ceza çıkarttı 50 tl fakat ben bunu ``hadi bir daha ödemede`` dediği için reddederek 5k ceza yiyeceğimi bile bile redettim ödemedim fakat araç spin attıktan sonra kendimi ``çimenlere`` doğru atmak durumda kaldığım halde kimseye zarar vermediğim halde araç spin attı ve araç spin atınca benim o araca bir müdahale edemem pit atmaktan başka bir çarem yok ve [POLIS] ŞÜKÜR - leoeyes2 in ben kovalayacağını tahmin ettiğim için 5k yiyecekcim uyarı veriri belki diye atmadım çünkü orada benim isteye isteye drift,tehlikeli sürüş yapmadım aracın arka tekerlekleri ısındığı için spin attı ve durdum kaçmadım.
Son Düzenleme: 12-07-2019, Saat: 15:28, Düzenleyen: buhansahin.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cruise Yetkilisi
RE: [POLIS] ŞÜKÜR - leoeyes2
Sırf 50tl ödememek için kasıtlı olarak 2 defa red ediyorsun ve normal olarak sistem senden 5k para cezası kesiyor. Polisin yaptıgı gayet normal bir kovalamaca aracın spin atıyorsa lastiklerin ısınıyorsa bu tamamen seni ilgilendirir. Viraja sert girmişsindir veyahut kasıtlı olarak lastik yakıp el freni çekmişsindir. Aracın lastikleri ısındıysa pit stop üzerinden degiştirebilirsin degiştirmiyor isen spin yemiyeceksin. Sırf 50tl için komik bir duruma düşmüşsün. İyi Forumlar
[Resim: giphy.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Cvp: RE: [POLIS] ŞÜKÜR - leoeyes2
(12-07-2019, Saat: 15:18)metcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sırf 50tl ödememek için kasıtlı olarak 2 defa red ediyorsun ve normal olarak sistem senden 5k para cezası kesiyor. Polisin yaptıgı gayet normal bir kovalamaca aracın spin atıyorsa lastiklerin ısınıyorsa bu tamamen seni ilgilendirir. Viraja sert girmişsindir veyahut kasıtlı olarak lastik yakıp el freni çekmişsindir. Aracın lastikleri ısındıysa pit stop üzerinden degiştirebilirsin degiştirmiyor isen spin yemiyeceksin. Sırf 50tl için komik bir duruma düşmüşsün. İyi Forumlar
görevyapıyorudum ve gayet hız sınırları içinde gidiyorum hız yok elfreni felan da çekilmedi,mpr konusuna gelirsek mpr koyamadığım için video atmak durumda kaldım şimdi onuda koyarım
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Metcan a katılıyorum ovalde görevimi yapmak üzere giderken arkadaşın spin attığını görüyorum ve kovalamaca başlatıyorum.Arkadaşı yakalayınca 50tl tehlike sürüşten bir ceza kesiyorum.Bunu reddedince hadi bir daha ödeme diyorum ve ben ne yaptım diyor bende tehlikeli sürüş türkçe anlamıyormusun kelimelerini kullanıyorum ikinci defa reddedince çok emeksiz bir yoldan 5k kazandığım için nice money yani iyi para ifadesini kullanıyorum.Yaptığımda bir suç veyahut yanlış birşey görmüyorum bu sadece arkadaşın 50 tl ödemekten kaçmasıdır.

İyi forumlar.
Bunu ilk beğenen sen ol.
S'Works
Konu doğru yere taşınmıştır,işleme alınması için,konuyu bölüm kurallarına göre düzenleyiniz;

Örnek Konu:http://www.lfsturkey.net/showthread.php?tid=340
Not:Mpr şarttır.
[Resim: NZgYMP.jpg]
Son Düzenleme: 12-07-2019, Saat: 18:05, Düzenleyen: kdrylmztt.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Cvp: RE: [POLIS] ŞÜKÜR - leoeyes2
(12-07-2019, Saat: 18:04)kdrylmztt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu doğru yere taşınmıştır,işleme alınması için,konuyu bölüm kurallarına göre düzenleyiniz;

Not:Mpr şarttır.
mpr var halletim linkte
Bunu ilk beğenen sen ol.
S'Works
Bölüm kurallarına uygun olarak düzenlenmediği sürece şikayetiniz işleme alınmayacaktır.

Bunu ilk beğenen sen ol.
S'Works
[POLIS] ŞÜKÜR - leoeyes2
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.