You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

POLİS YİGİT D GEREKSİZ CEZA KESİMİ

POLİS YİGİT D GEREKSİZ CEZA KESİMİ

Cezalı Üye
RE: POLİS YİGİT D GEREKSİZ CEZA KESİMİ
virajda iken sollanmaz bu 1 önüne kırmadım biraz beklesen ilerde gecerdin bu 2 kazaya sebebiyet veriyorsun ve öde diyorsun arkadan vuran sucludur virajdada sollama yapılmaz
Bunu ilk beğenen sen ol.
Baş Admin
Mpr de olay zamanını eklerseniz konuyu inceleyeceğim olay zamanı olmadan mpr bakamıyoruz
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
(18-03-2020, Saat: 14:55)YigitD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: virajda iken sollanmaz bu 1 önüne  kırmadım biraz beklesen ilerde gecerdin bu 2 kazaya sebebiyet veriyorsun ve öde diyorsun arkadan vuran sucludur virajdada sollama yapılmaz
LAN ARKANDANMI VURUYORUM MPR BAK BOŞ BOŞ KONUŞMA
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
(19-03-2020, Saat: 11:21)acer06711 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-03-2020, Saat: 14:55)YigitD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: virajda iken sollanmaz bu 1 önüne  kırmadım biraz beklesen ilerde gecerdin bu 2 kazaya sebebiyet veriyorsun ve öde diyorsun arkadan vuran sucludur virajdada sollama yapılmaz
LAN ARKANDANMI VURUYORUM MPR BAK BOŞ BOŞ KONUŞMA

Mpr zamanını yazsana la
[F20A] NECMİ  
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
(19-03-2020, Saat: 12:19)t300rsnecmi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-03-2020, Saat: 11:21)acer06711 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LAN ARKANDANMI VURUYORUM MPR BAK BOŞ BOŞ KONUŞMA

Mpr zamanını yazsana la
yazmayu unutmuşum sonradan yazdım
Bunu ilk beğenen sen ol.
Baş Admin
Polisliği başka bir yetkili tarafından alınmıştır
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.