You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

POLİS YİGİTD Şikayet

POLİS YİGİTD Şikayet

Yeni Üye
POLİS YİGİTD Şikayet
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: YigitD
Nick:Polis YigitD
Mpr(%100 Olması gerekli): [b]https://www.dosya.tc/server28/zl2qhz/yig...s.mpr.html[/b]
Açıklama(Detaylı):polis yigitd adlı kişi ben pitten çıktım arkamdan geliyordu oval çıktım sonra ovalde maous ayarlarına bakıyodum birden yanlışlıkla araba sola çekti ve sonra bu bana ceza kesti sonra oda neyse bu geldi ben ayarları düzeltirken bide hatalı park kesti sonra korn abastım diye saçma sapan bi ceza kesti ayarkarı düzeltmeye çalışırken oval ter çıktım kenara çektim ve o yine ceza kesti mpr de var herşey geregi yapılırsa iyi olur haksız yere ceza yedim .

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: muhammed0106
Nick:WRC Melih    Tarih:27.04.2020
Son Düzenleme: 27-04-2020, Saat: 03:41, Düzenleyen: muhammed0106.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
RE: POLİS YİGİTD Şikayet
Öncelikle senin yaptığın sağ cekmeler yasaktır ve cezası vardır ben uyarmam rağmen bekleme yapma floodu atmam rağmen bekleme yapıyorsun ve üstüne üstlük ters ters konuşuyorsun burada sen suclusun ve polislik nedir ,polis kurallar ve cezaları bölümü okumadan bu konuyu acmadan traji komik acıkcası https://forum.lfsturkey.net/konu-cruise-...nedir.html bu linkten; aşşa inerek polis ceza listesinin hemen altında şöyle bir madde vardır:Ceza listesine ek olarak;
Bir diğer sürücüyü rahatsız etmek(Korna basmak,yakın sürüş sergilemek vb.) cezaya sebebiyettir polis insiyatifine göre cuzi bir miktar cezası mevcuttur. ben buna göre işlem yaptım
İyi forumlar.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
ben o kornaya bastım ama senin yaptıgında olmuyor böyle parasındada değilim ama bak sen orda ben sana bişey diyorum bi dk ayarlarımı düzeltcem dedim sen ceza yazmişşin tm oda neyse korna bastıktan sonra devam ettim ben o kornayı ben öylesine basmış olabilirim ama senin yaptıgın şey tskip ettin inadına geregi yapılırsa yapılır beni ilgilendirmez giden para gidersede gitsin parasında değilim ben para senin kulun köpegin olsun ne şeymiş
Son Düzenleme: 27-04-2020, Saat: 04:44, Düzenleyen: muhammed0106.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
bak kardeşim galiba anlatamadım park edebilecek yerler varken sen ısrarla ihlal yapıyordun ben kuralları uyguladım hala aynı şeyi diyorsun
Bunu ilk beğenen sen ol.
Baş Admin
Merhaba polisin işleminde bir yanlışlık yok kesilen ceza normal
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.