You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Polise Kasıtlı Tacız

Polise Kasıtlı Tacız

Yeni Üye
Polise Kasıtlı Tacız
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Mehmetgulec
Nick: NGU#JAPON
----------------------------------
Kullanıcı AdıConfusedofbenci
Nick: Ahmet Enes Bal


Açıklama(Detaylı): Server içerisinde POLİSLİK  gorevi yaparken bahsi gecen 2 kullanıcı gorevımı yapmama engel olmaya calısmıstır ılk tacizi 17.58 de başlatmışlardır 19.08'de 'Ahmet Enes Bal' kovalanmaca durumunda ıken arkadan tehlıkelı arac kullanarak (drift) benı engellemeye calısmıstır ve kovalanmaca boyunca Polis ve Suclu güzergahını takıp etmıştir .26.20'de yakalamıs oldugum sucluya cezai işlem yaparken NGU#JAPON kasıtlı olarak carpıp yolda cezamı kesılır seklınde tavır sergıleyerek 17.58'deki taciz etme girişimini kanıtlamıs olmustur geregının yapılmasını arz ederım.
MPR : http://s2.dosya.tc/server8/8vi48k/japon.rar.html

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: JUN İBRAHİM
Nick: I.Erkin
[Resim: DybJ1y.png]
Özel Üye
RE: Polise Kasıtlı Tacız
MPR İncelenmiştir, NGU#JAPON Adlı kişiye gerekli işlem yapılmış olup. Ahmet Enes Bal adlı kişiyi suçlu duruma düşürecek bir durum bulunamamıştır.
-İyi forumlar.

#Konu Kilit.
[Resim: 2O40R2.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.