You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Polise Ram + Döneklik

Polise Ram + Döneklik

Yeni Üye
Polise Ram + Döneklik
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri :

Kullanıcı Adı : Çerkez006/The_ShadowFZ5

Açıklama : Arkadaşımız kendi isteği ile chase yapmamız ile başlayan olayın sonucunda beni ısrarla suçlamıştır. Verdiğim süre ve devamında yaptığı ram ve sürüklemelere karşı bende karşı koyunca suçlu duruma düşürmek istemiştir. Bu arkadaşa chase kurallarının öğretilmesi için gerekli işlemin yapılmasını istiyorum

MPR SÜRE : 1:23:10

MPR LİNK : https://www.dosya.tc/server29/yhbsxe/sha...r&95917555
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Polise Ram + Döneklik
Kullandığın hitap şeklinde dikkat etmeni rica ediyorum ayrıca 1k alacağımda var onuda atarsan sevinirim
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Sen o kadar ram yapıp mpr alırken hakaret edipte şimdide 1k fazla kestin diye mi konu açmaya geldin buraya bilader. İşine bak yaptığın suçun önce bi cezasını ye yetkililer bana bildirirse atarım fazla kestiysem
Son Düzenleme: 21-06-2020, Saat: 18:36, Düzenleyen: sofbenci.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Salak diyen ve en başta ram yapıp sürükleyende benim demi
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.