Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

polisi sürüklemek ardından takla attırmak

Konu

#1
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: N4Z1M
Nick[MgPro]NÑZÏM§ -
Mpr( 2:35:58 ): https://www.dosya.tc/server28/ow5usw/_6_...-.rar.html
Resim: resimag.com/p1/4da6e4a77c0.png
Resim2 : resimag.com/p1/233c008722f.png
Resim3 : resimag.com/p1/3565cb08aa6.jpeg

Açıklama : lastiklerim çok ısındığı için virajarda vururken spin atıyorum ve kovalamacaya devam etmeye çalışıyorum 2:35:20 de yavaşladığı için bariyerden yardım alarak takla attırabilirim diye yandan vurmaya çalışıyorum fakat lastıklerım tekrar kayıyor tamamen durmuyorum ve nazım da bu durumdan faydalanarak sürüklüyor bende önünü kırmak için geri vitese alıp geçmeye çalısıyorum fakat temasa devam edip beni cisimden faydalanarak takla attırıyor sohbetten sürüklemenin yasak olduğunu söylüyorum fakat hiç dikkate almayıp kaçmaya devam ediyor.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: enesbaba42
Nick:[POLIS] PAPEL -
[Resim: 44e5994e997.jpeg]
#2
Gerekli uyarı yapılmıştır

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task