You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Polislik Bilmeden Polislik Yapmak..

Polislik Bilmeden Polislik Yapmak..

LT Üye
Polislik Bilmeden Polislik Yapmak..
Red Dely adındaki arkadaş birini nasıl deli ederim çıldırtırım diye uğraşıyor resmen.. Hayatımda ilk defa bu kadar sinir edici biri görmedim. Kendinini o kadar mantıksız savunuyo ki aklım almıyo hayır her olayda kendini haklı görmesinden dolayı biraz acıyorum hiç birşey mi görmez bi insan.
Biz Halil Ve Buick Thusicy ile eğlencesine chase atarken bu kovalamada olmadığı halde ve polis olduğu halde terse girip benim kaza yapmamı sağlıyor zaten yasak birşey birde polisken yapıyor. Ve serverda haksız yere küfür ediyor.Başka zamanlar mpr almadık diye bişey sandını heralde.

Mpr: http://s7.dosya.tc/server8/hqufhi/SIkayet_mpr.rar.html  37.dk-48.dk Arası herşey.
SS'ler: http://s3.dosya.tc/server16/p71vek/Red_D...i.rar.html


(Halil ve Buick Thusicy arkadaşımdır onlarla eğlencesine chase attık ram falan yapmalarında sıkıntı yok)
Peace Of Mind
Polislik Bilmeden Polislik Yapmak..
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.