Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Polislik Bilmeden Polislik Yapmak..

Konu

#1
Red Dely adındaki arkadaş birini nasıl deli ederim çıldırtırım diye uğraşıyor resmen.. Hayatımda ilk defa bu kadar sinir edici biri görmedim. Kendinini o kadar mantıksız savunuyo ki aklım almıyo hayır her olayda kendini haklı görmesinden dolayı biraz acıyorum hiç birşey mi görmez bi insan.
Biz Halil Ve Buick Thusicy ile eğlencesine chase atarken bu kovalamada olmadığı halde ve polis olduğu halde terse girip benim kaza yapmamı sağlıyor zaten yasak birşey birde polisken yapıyor. Ve serverda haksız yere küfür ediyor.Başka zamanlar mpr almadık diye bişey sandını heralde.

Mpr: http://s7.dosya.tc/server8/hqufhi/SIkayet_mpr.rar.html  37.dk-48.dk Arası herşey.
SS'ler: http://s3.dosya.tc/server16/p71vek/Red_D...i.rar.html


(Halil ve Buick Thusicy arkadaşımdır onlarla eğlencesine chase attık ram falan yapmalarında sıkıntı yok)
#2
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task