You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Polislik görevindeyken hakaret

Polislik görevindeyken hakaret

Yeni Üye
Polislik görevindeyken hakaret
Olay : Polis görevinde dolaşırken birden sağ sola bakmadan önüme atlayan oyuncu görevim icabı kovalamaca başlattım biraz ilerleyip yolun kenarına park etti sonrasında ben bu arkadaşa dikkatsiz sürüş cezası yazıp ücretini kestim sonrasında  bu oyuncu cezasını ödeyip sen bir ŞEREFSİZSİN kelimesini söyledi bende bana hakaret edince kendimi savunmak için kendimce konuştum fakat ben olayı kapatacakken discord a arkadaşo gelip buğün biraz agrasif diyip beni susturmaya çalıştı sonra bu muhabete arkadaşıda dahil oldu bu 2 arkadaş oyunda beni meşgül etmekle didindiler şimdilik dğer arkadaşından bi rahatsızlığım yok ama bu arakadaşa gereğinin yapılmasını istiyorum 

Oyuncu ad;HasTÜRK - 
Kullanıcı ad; Recep Can
 
Olay saat; 01:10
Olay tarih 22.07.2019Oyun ad : DoğukanK
Kullanıcı ad : DoğukanK

Hakaret kanıtı ; https://i.hizliresim.com/od0PYb.jpg
[Resim: giphy.gif]
Peace Of Mind
Polislik görevindeyken hakaret
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.