You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Polislik sınavı
Bundan 2 hafta önce arkadaşımla istekli chase atıyodum kimseye bi sıkıntımız olmadı ben biraz olayları abarttım normalde dc de konuşuyorduk zaten hiç bi sıkıntı yoktu sonra admin mikail özer yöneticimiz polisliğimi sınavdan sonra çıkar diyip sınavdan sonra kullanırsın diyerek polisliğimi aldılar sonrada emirhan abiyle  görüşmemde sınavın olmiyacanı öğrendim bu konuyu mikail abiye söyledim tamam dedi ama bi türlü buluşamayıp polisliğimi alamadım  bu konuda çözüm yolu arıyorum Kullanıcı adım  : DogukanK
Peace Of Mind
Polislik sınavı
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.