You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Portal Kullanımı Hakkında

Portal Kullanımı Hakkında

Yeni Üye
Ynt: Portal Kullanımı Hakkında
(03-06-2013, Saat: 00:39)byBOYKA link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ellerine sağlık 10 numara olmuş Smile

Teşekkür ederim Smile
[Resim: 2iicrkm.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
Hay eline sağlık kardeşim bu konu,bu paylaştığın bilgiler çoğu kişi için çok faydalı olacak bundan adım gibi eminim

lfsturkey.net kurucusu olarak Bütün yöneticilerimize moderatörlerimize çok teşekkür ederim yardımları için.

Ömer Elitaş

Türkiye'nin LFS deki Resmi Adresi

www.lfsturkey.net

TRacing Team
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
(03-06-2013, Saat: 00:43)TRacing link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hay eline sağlık kardeşim bu konu,bu paylaştığın bilgiler çoğu kişi için çok faydalı olacak bundan adım gibi eminim

lfsturkey.net kurucusu olarak Bütün yöneticilerimize moderatörlerimize çok teşekkür ederim yardımları için.

Ömer Elitaş

Sizlerden bu tür yorumları almak benim için gurur verici.
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum .sizler sayesinde sitemiz her geçengün daha çok şekilleniyor ;D
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
Ellerine sağlık abi gayet iyi. Yalnız şu saati gördükçe moralim bozuluyor. Onun yerine dijital bi saat koyabiliriz, yada hepten kaldıralım.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
(03-06-2013, Saat: 09:15)Emre Arslan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onun yerine dijital bi saat koyabiliriz, yada hepten kaldıralım.

Tamamdır, saati değiştirdim dijital bir saat koydum Smile
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
4. Forum Kuralları Sekmesi Kaldırılarak onun yerine daha güzel ve amaçlı bir sekme getirildi.

[Resim: 2z7in3q.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
IP Adresiniz bölümü kaldırılabilir. Yerine şık bannerler koyabiliriz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.