You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Provakatörlük yapıyormuşum sürekli.

Provakatörlük yapıyormuşum sürekli.

Cruise Yetkilisi
RE: Provakatörlük yapıyormuşum sürekli.
1- " ortac'a kurban olayım diyor " bu cümleyi takımına dün ortaç'ı aldıgım için discord daki arkadaşlarıma söylüyorum isterseniz sorabilirsiniz recep ile bir alakası yoktur sözüm başka yere çekilmektedir.
2- Admin olan Ortaç'a ''sikimde degil lfs'' , ''sikerim seni'' gibi küfürler etmene ragmen ban süren kısa olacak şekilde küfürden banlandın.
3- Ban süren dolup banın açıldık dan sonra sunucuya tekrar girdigin gün tekrardan küfür ettin ve tarafımdan banlandın.
4- Benim tarafımdan banlandıgın için bana kin beslemeye başladın bütün yaptıgım hareketlere bir kılıf aramaya her ettigim söze ve cümleye kendini banla kendine ceza kes gibi cümleler kurarak beni kışkırtmaya çalıştın farkında degilsin belki ama yaptıgın bu hareketler sunucudaki oyuncuların adminlere kuşkulu yaklaşmasını sagladı.

Banın açılmayacaktır. İyi forumlar
[Resim: giphy.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.