Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Quinze Oval Kazaya sebebiyet

Konu

#1
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Quinze

Nick: Quinze

Mpr(%100 Olması gerekli): 
https://www.dosya.tc/server24/yrrcs5/Qui...t.mpr.html
https://www.dosya.tc/server24/yrrcs5/Qui...a.mpr.html

Resim: Yok

Açıklama(Detaylı): 1.Cİ MPR İÇİN : Arkadaş aynadan görüldüğü gibi de hızlı geliyor ve ben sağ şeride kayıyorum geliyor beni sıkıştırıyor ve hiç özür dilemeden ve hatasını kabul etmeden yoluna devam ediyor kazayıda ödemiyor. ( Olayın geçtiği olay dakikası 6.13.61 )
2.Cİ MPR İÇİN : 6.17.31 De lagdan dolayı arkadaş arkamda beliriyor ama hareket edemiyorum klavyemin pili bittiği için son anda pili değiştiriyorum ve arkadaş arkan vura vura beni itiyor. 6.22.00 da klavyenin pilinin yenisini takıyorum tam ilerleyecekken arkadaş arkadan 6.24.52 de  kasıtlı bir şekilde vurmaya başlıyor. 

Gereğinin yapılmasını rica ederim... 

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: mertosman571


Nick: MertBaşkan's_57
#2
İlk mprde aracı savurduğu için sana vuruyor bunda kasıt göremedim fakat ikinci mprde kesinlikle bir kasıt var bunun için ve üslubundan dolayı gerekli işlem yapılmıştır.
#3
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task