You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Quinze Oval Kazaya sebebiyet

Quinze Oval Kazaya sebebiyet

LT Üye
Quinze Oval Kazaya sebebiyet
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Quinze

Nick: Quinze

Mpr(%100 Olması gerekli): 
https://www.dosya.tc/server24/yrrcs5/Qui...t.mpr.html
https://www.dosya.tc/server24/yrrcs5/Qui...a.mpr.html

Resim: Yok

Açıklama(Detaylı): 1.Cİ MPR İÇİN : Arkadaş aynadan görüldüğü gibi de hızlı geliyor ve ben sağ şeride kayıyorum geliyor beni sıkıştırıyor ve hiç özür dilemeden ve hatasını kabul etmeden yoluna devam ediyor kazayıda ödemiyor. ( Olayın geçtiği olay dakikası 6.13.61 )
2.Cİ MPR İÇİN : 6.17.31 De lagdan dolayı arkadaş arkamda beliriyor ama hareket edemiyorum klavyemin pili bittiği için son anda pili değiştiriyorum ve arkadaş arkan vura vura beni itiyor. 6.22.00 da klavyenin pilinin yenisini takıyorum tam ilerleyecekken arkadaş arkadan 6.24.52 de  kasıtlı bir şekilde vurmaya başlıyor. 

Gereğinin yapılmasını rica ederim... 

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: mertosman571


Nick: MertBaşkan's_57
Cruise Yetkilisi
RE: Quinze Oval Kazaya sebebiyet
İlk mprde aracı savurduğu için sana vuruyor bunda kasıt göremedim fakat ikinci mprde kesinlikle bir kasıt var bunun için ve üslubundan dolayı gerekli işlem yapılmıştır.
Baş Admin
Quinze Oval Kazaya sebebiyet
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.