You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
RUZGAR Ban İtiraz
İtiraz Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: ruzgar semih
Nick: RUZGAR

Konu Link'i: https://forum.lfsturkey.net/konu-kasitli...-2300.html
Olayın Zaman ve Tarihi: 07.03.2020
Mpr / Ekran Görüntüsü:[font=-apple-system, BlinkMacSystemFont,]https://s2.dosya.tc/server12/ljsjly/_J_7...q.mpr.html[/font]

Mpr Zamanları:1:02:15:00-1:02:50:00


Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler:

-Forum konusunda hasarın oluştuğuna dair kanıt (screenshot) yoktur.Konu eksiktir.
-Konu başlığı kasıtlı vurma demiş ama ben orda kasıtlı vurmadım.
-Olayın kısa özeti:Polisten kaçarken bekir arkadaşımız sol şeritte 169'la gidiyo bende onu görünce şaşırdım birden durdum ve duvara çarptım sonra toparladım ama ben sol şeride geçicekken sağda kalması lazımken önüme kırdı ve bende dokanmışım sonra konuya kasıtlı vurma yazmış.
-Ne benden hasar istedi ne bişey kazadan sonra chatte bakarsanız görebilirsiniz.
-Hasar oluştuğuna dair kanıt olmadığı için ban itirazında bulunuyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.
Teşekkürler.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cruise Yetkilisi
RE: RUZGAR Ban İtiraz
MPRyi ben izledim dediği gibi sağa geçiyor ve sen arkasına geliyorsun.
1- Hasarın oluştuğunun kanıtı yok demişsin ; Kovalamacada olsan bile kovalamacada sende gözükmez fakat çarptığın kişide hasar oluşur.
2-Sağa çekiliyor sen önce vurmuyorsun frenini çok güzel yaparak vurmaktan yırtıyosun kornaya basıp basıp vuruyosun spin attırısyosun solundan neden geçip gitmedin rüzgar ? Bu da senin kasıtlı vurduğun iddasını güçlendiriyor sen frenini çok güzel yapıp duruyorsun yavaşlıyorsun fakat adam zaten sağdan ilerlerken solundan geçip gitmek yerine çarparak spin attırıyosun. Banını açmayacağım 19.03.2020 tarihi gece 01.12de otomatik kalkacak
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.