Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

S.a Ankaradan selam olsun

Konu

#1
*ısim: Berat Fırat
*Yaş: 18
*şehir: Ankara
*Hobileri: LFS Skins ve Programcılık
*Okul veya iş durumu: Lise Okuyorum.
*LFS Nicki: (GTI RACER)
*Ek bilgiler: Selamın aleyküm abiler, kardeşler aranızda yeniyim. Ankarada lise okuyorum. Lfs ye 13-14 yaşımda başladım ve hala fazla aktif olmasada oynuyorum. Lfs uğruna pc sini feda etmiş bi insanım bu oyunu çok seviyorum. son bir yıldır çok istememle beraber mod yapmak istemekteyim fakat bir türlü ders kaynağı bulamamaktayım. Aranızda yeni olduğum için yardımlarınıza sığınıyorum. ıyi Forumlar. Big Grin
Cevapla
#4
Aramıza hoşgeldin, iyi forumlar. Ankara'nın neresinde oturuyorsun?  8)
[Resim: 2iicrkm.gif]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task