You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İnsan.
sad bir batuş
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı:thiccxietyv2
Nick: SaD BİR BATUŞ
Mpr(%100 Olması gerekli): https://dosya.co/jeiau1z9ct29/BATUŞ.mpr.html
Resim: -
Açıklama(Detaylı): nedense batuş sürekli tersten gelip çarpıyor ve "gözlük al " gibi ifadeler kullandığıda oldu araç pert oldu ve bazı çarpmalarınıda kabul etmiyor gereğinin yapılmasını isterim
DAKİKA:13.01.31

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı:atesfaruk
Nick:'LaMorte//[POLİS]'LaMorte
Son Düzenleme: 20-05-2020, Saat: 01:11, Düzenleyen: LaMortePartout.
Yeni Üye
RE: sad bir batuş
Öncelikle hepinize merhabalar ve iyi forumlar dilerim savunmam şöyledir ki zaten MPR üzerinde'de gözüktüğü gibi viraj bölümlerinde şikayeti açan arkadaş benim sağ şeritte tam bir şekilde kalmamı bekliyor ki bu imkansız birşey çünkü virajlarda araba herzaman yattığı için arkadaşın şeridine geçmeme gibi bir ihtimalim bulunmuyor ve chat üzerinden birnevi kışkırtıyor çıldırıcam v.b terimler kullanıyor dediğim gibi virajlarda kendi şeridimde tam bir şekilde kalmam imkansız ancak arkadaşa anlatamadım iyi forumlar  dilerim.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.