Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Konu

Exclamation #1
Kullanıcı Adı: emirhangurses
Nick: [F20A] EMİRG.

Mpr(olmasada olur): Yok

Resim(olmasada olur):

https://s4.dosya.tc/server8/df2cfr/Desktop.rar.html Resimler burda

Açıklama(Detaylı): Sanayiden araç aldım 2 tane geldi olarak gösterdi aynı anda 2 arabanın parasını kesti. Fakat ben 1 tane araba aldım. Sonradan çık gir yaptığımda 1 tanesi gitti. Ve 2 tane arabanın parası kesilmiş oldu. 9k Arabanın şasesi AAFPY

Tarih & Zaman: Hatırlamıyorum ama 9-14.12.2019 arası oldu.
#2
Loglardan baktığımda vip komutunu kullanarak aldığınız görünmekte ve dcon'un kendi tutmuş olduğu logda 1 kere aldığınızı gösteriyor. Konuyu biraz daha açın şasenin takibini yapmama rağmen her hangi bir bug göremedim.
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]
Son Düzenleme: 20-12-2019, Saat: 12:48, Düzenleyen: EmirhanPALA.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da