You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

sebepsiz yere 9999 ceza

sebepsiz yere 9999 ceza

Yeni Üye
sebepsiz yere 9999 ceza
admin araç sektigi icin  ceza verdigini soyluyor 9999 ceza nedir oyunum bile orjinal duruyor daha bana tweak diyor 
[Resim: pbLvkn.png]attıgını soyluyor oyuna daha yeni basladım gelmis 9999 ceza atmis ben yapacagım simdi kenid ispatlasın arac sekmesiyle olmaz bu işler
Özel Üye
RE: sebepsiz yere 9999 ceza
Oyuna dışarıdan etki eden her program aracın sekmesine yol açabilir. Bunlara jant modu/ayarı vb. şeyler'de dahildir ve ek program kullanımı sunucumuzda yasaktır. Otomatik mpr kaydet seçeneğini aktif ederek oyundan atıldığınızda otomatik bir mpr kayıt edilmesini sağlayarak bir kanıta sahip olabilir o şekilde konu açabilirsiniz. Attığınız ss'in pek bir işlevi yok bu itiraz konusu için.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.