Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

SEFIK ADLI KİŞİ BİLEREK ÇARPMA VEDE SUÇLAMA

Konu

#1
KENDİ KULLANICI ADIM:G29AlperenEsenSUÇLU KULLANICI ADI:SefikSEBEB:KONVOYDA SEYİR HALİNDE GİDERKEN SAĞ ŞERİTTE OLMAMA RAĞMEN SAĞIMDAN GECMEYE CALISIYOR VEDE BENDE SİNİRLİ BİR ŞEKİLDE ONU UYARDIM 5 6 DEFA VE EN SONUNDA KARDEŞİM YETER SÖVÜCEM ARTIK DEDİM AMA SÖVMEDİM MPR DE HERŞEY MEVCUTTUR BANA ATILAN İTİRAFTA SOLDAN GELEREK BANA VURUYOR VEDE BURDA BENİ SUCLUYOR MPR DE HERSEY ACIKCA GÖZÜKÜYOR İYİ GÜNLER MPR DOSYASI:http://s3.dosya.tc/server18/qr3qqe/serif.rar.html
Cevapla
#2
İlgili mpr de bahsedilen suçlu kullanıcı oyunda bile giriş yapmamıştır , ilgili mpr dosyasını atıp tekrar deneyiniz.
Cevapla
#3
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task