You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

SEFIK ADLI KİŞİ BİLEREK ÇARPMA VEDE SUÇLAMA

SEFIK ADLI KİŞİ BİLEREK ÇARPMA VEDE SUÇLAMA

ÖZEL ÜYE
SEFIK ADLI KİŞİ BİLEREK ÇARPMA VEDE SUÇLAMA
KENDİ KULLANICI ADIM:G29AlperenEsenSUÇLU KULLANICI ADI:SefikSEBEB:KONVOYDA SEYİR HALİNDE GİDERKEN SAĞ ŞERİTTE OLMAMA RAĞMEN SAĞIMDAN GECMEYE CALISIYOR VEDE BENDE SİNİRLİ BİR ŞEKİLDE ONU UYARDIM 5 6 DEFA VE EN SONUNDA KARDEŞİM YETER SÖVÜCEM ARTIK DEDİM AMA SÖVMEDİM MPR DE HERŞEY MEVCUTTUR BANA ATILAN İTİRAFTA SOLDAN GELEREK BANA VURUYOR VEDE BURDA BENİ SUCLUYOR MPR DE HERSEY ACIKCA GÖZÜKÜYOR İYİ GÜNLER MPR DOSYASI:http://s3.dosya.tc/server18/qr3qqe/serif.rar.html
[Resim: giphy.gif]
Özel Üye
RE: SEFIK ADLI KİŞİ BİLEREK ÇARPMA VEDE SUÇLAMA
İlgili mpr de bahsedilen suçlu kullanıcı oyunda bile giriş yapmamıştır , ilgili mpr dosyasını atıp tekrar deneyiniz.
Özel Üye
SEFIK ADLI KİŞİ BİLEREK ÇARPMA VEDE SUÇLAMA
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.