Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Selamın Aleyküm

Konu

#1
ısim: Mustafa Özbek
Yaş: 19
şehir: Ankara
Hobileri: Bilgisayarda vakit geçirip photoshop çalışmaları yapmak
Okul: Liseyi bitirdim üniversiteye gitmedim.
LFS Nicki: adigedrift
Ek bilgiler:

Öncelikle herkese merhaba demek isterim.  Live For Speed ile tanışmam bundan 7 sene önce bir videoda görmem ile başladı.Sonra oyunu indirdigimde internet bağlantımdan dolayı online giremedim bu yüzden 4 sene boyunca Al sürücüleri tarafından eğitildim. Smile  Son 3 sene içerisinde bunun online oldugunu farkettim ve o zamanlar son sürüm olan z28 patch vardı. Neyse üyeliğimi aldım ve başladım oynamaya. Profesyonel olarak driftle tanışmam adını asla unutamayacağım Emre Koçer namı değer TuDooR tarafından oldu. 2 Sene süre zarfında beni tam bir profesyonel şekilde yetiştirdi ve şu anda Pesi'nin kurduğu takım olan ve X patchde oynayan Falken Takımındayım. Ek olarak kendi adıma açtığım sayfamda photoshop çalışmaları yapıyorum istenilirse sayfamı burada paylaşabilirim. Bu metini okuduğunuz ve görüp zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. ıyi ve keyifli zamanlar geçirmenizi dilerim. Falken™Adige
Son Düzenleme: 13-06-2013, Saat: 14:49, Düzenleyen: adigedrift.
Cevapla
#2
Hoşgeldin mustafa, yazdığın herşeyi okudum umarım daha da iyi olursun

Keyifli forumlar
Türkiye'nin LFS deki Resmi Adresi

www.lfsturkey.net


TRacing Team
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task