You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Selamın Aleyküm
ısim: Mustafa Özbek
Hobileri: Bilgisayarda vakit geçirip photoshop çalışmaları yapmak
Okul: Liseyi bitirdim üniversiteye gitmedim.
LFS Nicki: adigedrift
Ek bilgiler:

Öncelikle herkese merhaba demek isterim.  Live For Speed ile tanışmam bundan 7 sene önce bir videoda görmem ile başladı.Sonra oyunu indirdigimde internet bağlantımdan dolayı online giremedim bu yüzden 4 sene boyunca Al sürücüleri tarafından eğitildim. Smile  Son 3 sene içerisinde bunun online oldugunu farkettim ve o zamanlar son sürüm olan z28 patch vardı. Neyse üyeliğimi aldım ve başladım oynamaya. Profesyonel olarak driftle tanışmam adını asla unutamayacağım Emre Koçer namı değer TuDooR tarafından oldu. 2 Sene süre zarfında beni tam bir profesyonel şekilde yetiştirdi ve şu anda Pesi'nin kurduğu takım olan ve X patchde oynayan Falken Takımındayım. Ek olarak kendi adıma açtığım sayfamda photoshop çalışmaları yapıyorum istenilirse sayfamı burada paylaşabilirim. Bu metini okuduğunuz ve görüp zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. ıyi ve keyifli zamanlar geçirmenizi dilerim. Falken™Adige
Son Düzenleme: 13-06-2013, Saat: 14:49, Düzenleyen: adigedrift.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.