You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Serverda Handikap Yerine Tweak Olsa Sizce ?

Anket Başlığı: Sizce Tweakın gelmesi Daha eğlenceli bir Cruise Sunarmı ?

Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet 7 (50.00%)
Hayır 7 (50.00%)
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. Katılımcı sayısı:: 14 (100%)

Özel Üye
Handikaplı ne sürdüğümüzü anlayamıyoruz bence saçma geliyor, Aracın devri gücü vb şeylerin birebir olması daha gerçekçi bir cruise tadı vericeğini düşünüyorum cruise portuna tweak gelmesini isterim sizin görüş ve düşüncelerinizi gönderinin altına yazmanızı bekliyorum.

Idea Idea
Bülbüller Güllere Gündüzler Geceye
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
RE: Serverda Handikap Yerine Tweak Olsa Sizce ?
yakında gelecekmiş gibi bir şey duymuştum dizel motor gibi değilmi daha güzel olur oyun benim en cok istediğim fiat doblo ile liena dır + olarak şunu eklemek istedim 120hp bir araba en az 300 tork olması lazım iken 200 oluyor ve arac alt devirlerde turbo aktif olmazken üst devirlerde oluyor bu sacma bir durum çünkü çoğu yeni nesil araclar ekonomik için tasarlanmışlardır diğer yabancı serverlarda cruise sistemi daha gelişmiş araca turbo vs ekliyebiliyorlar lakin bizim ltn sunucumuzda sadece vteckle kısıtlanması üzücü bir şey
Son Düzenleme: 03-11-2019, Saat: 01:07, Düzenleyen: YigitD.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Docka
Bir de şöyle düşünün. New Tweak Order 6T için yok 6U için var VTec 6U için yok 6T için var. Eğer bu sistem gelirse Tweak'li araçları sadece 6U'da kullanabileceğiz ama Tweak'li araçlar için VTec takmak istersek olmayacak çünkü 6U için Tweak yok. Diyelim ki VTec takmayalım Tweak'li araçlara dedik kabul ettik o zaman Tweak'siz araçlara taktığımız için başka VTec'li araç sürmek isteyince oyunu kapatıp 6T açmamız lazım yani çok uğraştırıcı olacak.
[Resim: giphy.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
Bencede çok güzel bişey olur ayrıca uğraştırıcı olmaz isteyen 6t açıp vtec açar isteyen tweakli oynamak için 6u
[F20A] NECMİ  
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
Tweak geldikten sonra VTEC e gerek kalmaz araçlara stage gelir diye düşüniyorum VTEC paraları iade edilir gibi olursa oyuncuda üzülmez
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
Bi konuyu Hortlatsak belki olabilir bu tweak olayı
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.