Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Serverda huzuru bozma, kasıtlı çarpma ve ailev değerlere saygısızlık

Konu

#1
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: quinze -ve- asalihkocabas 
Nick: Quinze -ve- LEXUS
Mpr(%100 Olması gerekli): https://s2.dosya.tc/server11/5mrlpl/lexs...e.mpr.html
Resim: https://www.dosya.tc/server23/s568gd/Adsiz.png.html
Açıklama(Detaylı): Olay 17.55'te başlıyor. Arkadaşın sıkıntıları olduğu belli. Işıklarda bana bilerek çarpma, Eren'in ailevi değerlerine saygısızlık ve kasıtlı çarpma. Server da herkes bu iki adamdan şikayetci. Her banları kalktığında oyuna gelip yine aynı şeyi tekrarlamaya devam ediyorlar. Bu adamlara bizce büyük bir ceza verilmeli. Son zamanlarda server böyleleri yüzünden oynanmaz hale geldi, artık sıkmaya başladı. Gereğinin yapılmasını arz ederiz.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: SyraxouzzhaN
Nick: [GM] SyraX

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task