Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Konu

#1
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: yakupcn3
Nick: •ATES•
Mpr(%100 Olması gerekli): https://s4.dosya.tc/server9/nm1y9u/MPR.rar.html
Resim: SS1: https://prnt.sc/qmme8g SS2: https://prnt.sc/qmmegg SS3: https://prnt.sc/qmmeoq
Açıklama(Detaylı): MPR Başlangıç saati: 36:08.64 Otoban terse giriyor arkadaşımız kasıtlı olarak değil, Ama pit atmak yerine devam ediyor önüne kalabalık bir grup çıkınca pit atıyor ve diyorki çarpmamak için. Madem pit atabiliyordun kazara olsa bile terse girdiğinde pit atsaydın. Arkadaştan şikayetçiyim gereğinin yapılmasını arz ve talep ederim.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Jaws
Nick: Tolga DEMİRCİOĞLU.
[Resim: 2O40R2.png]
#2
Merhaba öncelikle iyi günler. Dediğin gibi kasıtlı bir şey yok GTP Takımındaki sürücünün çarpmasından dolayı ters yöne giriyor ve yine senin dediğin gibi kalabalığı görünce hemen çıkıyor.
1-Kasıt olmamasından dolayı
2-Kazaya sebebiyet vermemesinden dolayı ceza işlemi uygulanmayacak olup sürücü bir seferliğine uyarılacaktır. Tekrarında mazeret kabul edilmeyip cezai işlem uygulanacaktır.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task