You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Şikayet - BOZKURTLU

Şikayet - BOZKURTLU

Özel Üye
Şikayet - BOZKURTLU
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: MCDGARAGE
Nick: BOZKURTLU
Mpr(%100 Olması gerekli): https://www.dosya.tc/server23/wg7gc7/BOZKURTLU.rar.html
Resim: 1. Hakaret Başlangıcı. https://prnt.sc/pygg81 - 2. Hakaret. https://prnt.sc/pygh7o
Açıklama(Detaylı): Olay başlangıç saati: 1:05.00 Den sonrasını izlemenizi tavsiye ederim. Gerekli sözlerin ssleri mevcuttur. Niye üstüne alınıyorsun gibi laf geveliyor bir de o an sunucuda tek VIP olan ben idim. Daha önceden de hakaretten ban yemiş idi kendisi ama bir şey değiştirmemiş hala devam etmekte kendisi. Gereğinin yapılmasını arz ve talep ederim. İyi oyunlar, iyi forumlar.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Jaws
Nick: S-Works'TOLGA
[Resim: 2O40R2.png]
Son Düzenleme: 18-11-2019, Saat: 13:05, Düzenleyen: Jaws2.
Özel Üye
RE: Şikayet - BOZKURTLU
Saygısızlık birisi para verip alıdyısa veya almadıysa saygı duyman lazım aynı araç satmayı sende yapıyosun uğraşmak istemiyosan araçları galariye koy 15 gün tatile çık Bozkutrlu Wink
Bülbüller Güllere Gündüzler Geceye
Son Düzenleme: 18-11-2019, Saat: 13:39, Düzenleyen: yokko123. (Sebep: eksik)

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.