You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sınırsız Banladılar 999

Sınırsız Banladılar 999

Yeni Üye
Sınırsız Banladılar 999
Selamlar Abilerim Kardeslerım 4 yada 5 ay önce konvoy yapıyorlardı bende en arkadan gelıyordum ve dırft atmaya calısıyordum atamıyorum tabıkı sonra onume bırı geldı ve admındı duramadım ona carptım Adimin Ismı AykutK Isımlı Bı Abımızdı Kb Dedım Ve 5 Dk Sonra Benı Sınırsız Banladı MPR Kaydedemedım Benımde Sınavlarım Vardı 

Lise Talebesiyim Bende Fazla Gırmedıgım Icın Bırsey Demedım Sınavlarım Bıttı Ve Gayet Hepsı Iyıdı 

Lutfen Banımı Acabılırmısınız 

Oyundamı Adım = Alpbugra

Kullanıcı Adım = Acer 

Admin Olan Abılerıme Seslenıyorum Lutfen Yardım Edın Oyun Oynuyamıyorum Lutfen  Sad
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Sınırsız Banladılar 999
Emirhan Abı Bende Aynı Sekılde Ozurdılıyorum Ama Benı Banlayalı 7 Ay OLmus Abı Lutfen Banımı Kaldır Senın Sw Den Baska Sw De Oynamadım Sınavlarım Vardı Lıse Talebesıyım

sınavlarıma Calısıyordum Sınavlardan Iyı Not Aldım Ve Bırdaha Hata Yapmıyacagıma Yemın Ederım Lutfen Yardım Edın Abı
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.