You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sirene uymamak + Kazaya sebebiyet

Sirene uymamak + Kazaya sebebiyet

Özel Üye
RE: Sirene uymamak + Kazaya sebebiyet
Merhaba iyi forumlar. Normalde böyle konularda siren gözükmüyordu hata vardı gibi sebepler sunabiliriz fakat MPR 27NİSAN tarihinde kaydedillmiş. O tarihte hata giderilmişti sıkıntısız çalışıyordu.
Konuya gelecek olursak az önce konuyu izlemeden önce yukarıdaki yorumu yaptım fakat Eren;
1-Siren yapılmamış olsa bile eski bozuk halindeki radar alanına giriyor radarı görmemesi imkansız
2-Radarı görmedi diyelim önünden 4 araba geçiyor hiç tepkisini göremedim yanından geçip gidiyor
3-Geçip giderken Bekir geliyor ve ona çarpıp ki ben bilerek çarpmış olabileceğini düşünüyorum (Çünkü hiç tepki vermiyor ne frene basıyor ne direksiyonu çeviriyor direk bekirin üstüne gidiyor.
4-2:24:18de tebriklerrr - 2:24:20:50den sonra alkışlıyoruz diyor ve pite giriyor
5-Fakat hiç hatasını kabul etmiyor zaten ben erenin hiç karşıya hak verdiğini görmedim ki hep kendini haklı bulan bi üyemiz
Genel olarak cezai işlem uygulanacaktır. İyi eğlenceler
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.