You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sistem Borç Bulma Hatası

Sistem Borç Bulma Hatası

Yeni Üye
Sistem Borç Bulma Hatası
Şikayet Eden = 
Kullanıcı Adı: serhau

Nick:Serhat

Mpr():https://www.dosya.tc/server30/4ecqa3/noluyo_q.mpr.html (giriş yaptıgım an çok kısa bir mpr o yüzden süre belirtmedim 1 dakika bile değildir)Açıklama(Detaylı):Öncelikle Selamın Aleyküm Emirhan Abinin Yapmış Oldugu Bug Fixlenmesinde Bir Hata Oldugunu Belirtmek İsterim Sunucudan Çıkıp Girdiğimde hesabımda borç oldugunu belirterek 10K para kesti Herhangi Bir Şekilde Beni Polis Felan Kovalamamıştır sunucudan çıkıp girdim böyle oldu paramın ödenmesi ve bu hatanın düzeltilmesini arz ederim
Son Düzenleme: 25-07-2020, Saat: 17:54, Düzenleyen: serhau10.
Peace Of Mind
RE: Sistem Borç Bulma Hatası
Sistem alması gereken borcu hafızasına atıp daha sonra kullanıcı giriş yaptığında kullanıcıdan almaktadır. Hata fixlendi hesabınıza geri iade yapıldı.
#Arşiv
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Son Düzenleme: 15-01-2021, Saat: 10:26, Düzenleyen: EmirhanPALA.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.