Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Sitedeki Bazı Buglar

Konu

#1
Öncelikle herkese merhabalar ;

Bundan 2-3 sene öncesinde SMF forum kurup kullanmış bulunmaktayım, suanda yeni.gif'de sanırım bir bug var yada benim tarayıcım ile ilgili olan bir sorun, tam olarak anlayamadım. Ama sanırım genel bir sorun oldugunu düşünüyorum, o hatanın sebebi verilen dizinde öyle bir dosya olmadıgı yada türkçe kullandıgınız için oluşmuş bir bug olabilir..

[Resim: 2vuip1u.jpg]

Bu yüzden'de yardımcı olmak istedim. SMF bilgim var, eğer isterseniz site üzerinde yardımcı olmak isterim.

Dizin'deki yani ftp'deki şuanda mevcut olan ''http://www.lfsturkey.net/forum/Themes/coalblack/images/turkish/new.gif'' yerine aşağıda vermiş olduğum resmi gif resmini eklerseniz, sorun düzelecektir..

Buraya Tıklayarak new.gif dosyasını indirebilirsiniz, vermiş oldugum dizine ''forum/Themes/coalblack/images/turkish/'' atarsanız gif'i sorun düzelecektir, iyi çalışmalar dilerim  :Smile
[Resim: 2iicrkm.gif]
#2
Evet suanda baska bir tarayıcıdan giriyorum aynı sorun devam ediyor Smile
[Resim: 2iicrkm.gif]
#3
Çok teşekkür ederiz TheSkateR! ınternetim sorunlu olmasa hepsini düzelteceğim ama Turkcell'in gazabına uğruyorum. Smile
#4
(30-05-2013, Saat: 17:44)Emre Arslan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkür ederiz TheSkateR! ınternetim sorunlu olmasa hepsini düzelteceğim ama Turkcell'in gazabına uğruyorum. Smile

Rica ederim kardeşim, istersen sana site üzerinde yardımcı olabilirim, portal ekleyebiliriz daha güzel olabilir. Ben suanda MTA diye bir oyun oynuyorum oynadığımın takımın sitesi'de SMF, istersen bu şekilde birşey yapabiliriz.

www.fotl-clan.ru

[Resim: 2vsrqs7.jpg]
[Resim: 2iicrkm.gif]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task