You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sitedeki Bazı Buglar

Sitedeki Bazı Buglar

Yeni Üye
Sitedeki Bazı Buglar
Öncelikle herkese merhabalar ;

Bundan 2-3 sene öncesinde SMF forum kurup kullanmış bulunmaktayım, suanda yeni.gif'de sanırım bir bug var yada benim tarayıcım ile ilgili olan bir sorun, tam olarak anlayamadım. Ama sanırım genel bir sorun oldugunu düşünüyorum, o hatanın sebebi verilen dizinde öyle bir dosya olmadıgı yada türkçe kullandıgınız için oluşmuş bir bug olabilir..

[Resim: 2vuip1u.jpg]

Bu yüzden'de yardımcı olmak istedim. SMF bilgim var, eğer isterseniz site üzerinde yardımcı olmak isterim.

Dizin'deki yani ftp'deki şuanda mevcut olan ''http://www.lfsturkey.net/forum/Themes/coalblack/images/turkish/new.gif'' yerine aşağıda vermiş olduğum resmi gif resmini eklerseniz, sorun düzelecektir..

Buraya Tıklayarak new.gif dosyasını indirebilirsiniz, vermiş oldugum dizine ''forum/Themes/coalblack/images/turkish/'' atarsanız gif'i sorun düzelecektir, iyi çalışmalar dilerim  :Smile
[Resim: 2iicrkm.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Ynt: Sitedeki Bazı Buglar
Evet suanda baska bir tarayıcıdan giriyorum aynı sorun devam ediyor Smile
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
Çok teşekkür ederiz TheSkateR! ınternetim sorunlu olmasa hepsini düzelteceğim ama Turkcell'in gazabına uğruyorum. Smile
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
(30-05-2013, Saat: 17:44)Emre Arslan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkür ederiz TheSkateR! ınternetim sorunlu olmasa hepsini düzelteceğim ama Turkcell'in gazabına uğruyorum. Smile

Rica ederim kardeşim, istersen sana site üzerinde yardımcı olabilirim, portal ekleyebiliriz daha güzel olabilir. Ben suanda MTA diye bir oyun oynuyorum oynadığımın takımın sitesi'de SMF, istersen bu şekilde birşey yapabiliriz.

www.fotl-clan.ru

[Resim: 2vsrqs7.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.