You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Siyah Liste Dedektörü Zafiyeti

Peace Of Mind
Merhabalar,
Gün geçmiyorki ltn sunucularında dert bela eksilsin. Bugün öğle saatleri civarında çalışan dedektör sayesinde ortalığı kan ***ürmüştür. Bilinçsiz cahil bir takım insanların stok yapmasından kaynaklanan biçer döver makinesi sistem sunucuyu doğramıştır. Eski haline döndürmem için bu konuya katılım gerekiyor.

Spam(Birden fazla yorum atanların kellesini vurma tabiri) yapmayın.
Yorumlarda düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Af gelsinmi? Yoksa gelmesinmi?
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cruise Yetkilisi
RE: Siyah Liste Dedektörü Zafiyeti
Af gelirse hurdaya atılan araçların sahiplerine iadesini talep ediyorum.
[Resim: giphy.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cruise Yetkilisi
Af Gelsin ve Hurdaya verdiğimiz araçlar geri iade edilsin lütfen.
Son Düzenleme: 04-09-2020, Saat: 15:38, Düzenleyen: mertccan.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Bende af gelmesini istiyorum stoklamayanların hakkı yenir yoksa #20GETİRİSWDEKAL
Son Düzenleme: 04-09-2020, Saat: 15:40, Düzenleyen: leoeyes2.
Bunu ilk beğenen sen ol.
V I P
af gelsin af istiyoruz maserati aracımın km si bitmek üzere ve şuanda süreceğim iki aracım var birisi de yeni gelen araçlardan fluence ben sürmek için para kazanmak için fluence aldım bu 12 getiri olayı geldiği için mağdurum
[Resim: eb181755542.jpeg]
Son Düzenleme: 04-09-2020, Saat: 15:44, Düzenleyen: enesbaba42. (Sebep: derdimi yazdım)
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.