You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

SKİNSSİZ POLİS KAZAYA SEBEBİYET

SKİNSSİZ POLİS KAZAYA SEBEBİYET

LTN Japonya Temsilcisi
SKİNSSİZ POLİS KAZAYA SEBEBİYET
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: angaratofasi
Nick: [F20A] DOHC
Mpr: https://www.dosyaupload.com/j0xK   3.03 
Resim: 
Açıklama(Detaylı): Mpr da da izleyeceğiniz üzere arkadaşları ile eğlencesine kovalamaca atıyor sunucuda huzuru bozuyor ve 3.03 te ki kazada skinssiz polislik yaparak yolu kapatıyor polis olduğu anlaşılmadığı için kazaya sebebiyet veriyor hatta 3 gün uzaklaştırılmama neden oluyor geçmiş zamanlarda sunucuda çoğu kişi skinssiz çakarsız vb yaptığı için polisliği alınmıştı bu arkadaşın polislik görevini yerine getiremediğini düşünüyorum umarım ilgilenirsiniz teşekkürler  Blush
İyi forumlar Smile

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Mehmetgulec
Nick: NGU X JAPON
Cruise Yetkilisi
RE: SKİNSSİZ POLİS KAZAYA SEBEBİYET
Şikayet edilen kişinin üstünde skins + çakar olmadıgı dogru fakat mpr yi izledigim de şunu fark ettim ki yolun ortasında ceza kesiyor diye kasıtlı bir şekilde çarpmış sın 3 gün uzaklaştırılma sebebinin bu oldugunu düşünüyorum. Ve ilave olarak şikayet edilen kişinin mod hüseyin ile görüşüp skins yok ise mavi renk alabilecegini söylemişti. İyi forumlar.
[Resim: giphy.gif]
Cruise Yetkilisi
RE: SKİNSSİZ POLİS KAZAYA SEBEBİYET
Skin ve çakar kullanmadığı için gereken uyarı verilecektir. Ama sırf birbirinize düşmansınız diye böyle "kasıt içeren" hareketler yapmayın. Birbirinizle uğraşmak yerine oyununuza bakarsanız daha çok keyif alırsınız.
Özel Üye
RE: SKİNSSİZ POLİS KAZAYA SEBEBİYET
Yetkilinin gerekli cevabı verdiği bir konuyu tartışma ortamına çevirmeye çalışmayın arkadaşlar. Bu uyarılar tek bir şahısa değil tüm herkese yapılıyor herkes üzerine alınırsa sevinirim.
Konuyu kilitliyorum.
[Resim: P1BYE5.png]

  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.