You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

SKİNSSİZ POLİS KAZAYA SEBEBİYET

SKİNSSİZ POLİS KAZAYA SEBEBİYET

Cruise Yetkilisi
RE: SKİNSSİZ POLİS KAZAYA SEBEBİYET
Şikayet edilen kişinin üstünde skins + çakar olmadıgı dogru fakat mpr yi izledigim de şunu fark ettim ki yolun ortasında ceza kesiyor diye kasıtlı bir şekilde çarpmış sın 3 gün uzaklaştırılma sebebinin bu oldugunu düşünüyorum. Ve ilave olarak şikayet edilen kişinin mod hüseyin ile görüşüp skins yok ise mavi renk alabilecegini söylemişti. İyi forumlar.
[Resim: giphy.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cruise Yetkilisi
Skin ve çakar kullanmadığı için gereken uyarı verilecektir. Ama sırf birbirinize düşmansınız diye böyle "kasıt içeren" hareketler yapmayın. Birbirinizle uğraşmak yerine oyununuza bakarsanız daha çok keyif alırsınız.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
Yetkilinin gerekli cevabı verdiği bir konuyu tartışma ortamına çevirmeye çalışmayın arkadaşlar. Bu uyarılar tek bir şahısa değil tüm herkese yapılıyor herkes üzerine alınırsa sevinirim.
Konuyu kilitliyorum.
[Resim: P1BYE5.png]

Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.