You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Son durum ve bilgilendirme

Son durum ve bilgilendirme

Peace Of Mind
Son durum ve bilgilendirme
Sunucusunun sahibinin Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu Mustafa kemal atatürk'e hakaret eden bunu destekleyen ve ona düşman olanlarla yıkılacak bir sunucu değil burası. Bu konuda ona yardım eden kişileride gözümde aynı suçu işlemişlerdir. 

Arkadaşlar oyun içerisindeki şifrelerinizi başka uygulamalarda kullanıyorsanız değiştirin.
Hesaplar kaldığı yerden devam edicek. Çözümümüz: Telefonlarınıza sms gönderip doğrulama yaptığınızda şifrenizi gizli yanıtınızı vs değiştirebileceksiniz.

(Bildiğiniz üzere ankaraya gidiceğimi biliyorsunuz. Bu yüzden ankarada işlerimi hallettikten sonra dönüş yaptığımda kaldığı yerden sunucular devam edecektir.)

Geldikten sonra bağzı süpürüzlerimde olabilir Smile
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.