You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

06 Başkent
Spectorrs
Şikayet edilen kisi 

Kullanici adi: Spectorrs 

Nick: SPECTOR

MPR: https://s4.dosya.tc/server9/ndqcwq/spectorrs.mpr.html
40.45 ten sonrası olay 
(Link güvenli)

ACİKLAMA: Spectorrs adlı oyuncu düzgünce yolumda giderken arkamdan çarpıyor. Sonrasında ne sağ sol yapıyorsun diyor. Mprde de görüldüğü gibi düz yolumda gidiyorum. Bu hareketinden dolayı ve hasar ödememesinden dolayı şıkayetciyim. Ben hız sınırına uyduğum için orada 80 lerde gidiyorum 

Sikayet eden kisi bilgileri

Kullanici adi: emrecan0625

Nick: RedDawn#EmrE
[Resim: giphy.gif]
Son Düzenleme: 23-01-2020, Saat: 12:43, Düzenleyen: emrecanxx.
LT Üye
RE: Spectorrs
Server içinde tartısmanın sonucunda HüseyinK adlı yetkili mpr izleyip 2 tarafa da gerekli cezayı kesti. Mpr de insim gözükmediğinden dolayı belirtmek istedim..
06 Başkent
RE: Spectorrs
(23-01-2020, Saat: 02:18)angaratofasi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Server içinde tartısmanın sonucunda HüseyinK adlı yetkili mpr izleyip 2 tarafa da gerekli cezayı kesti. Mpr de insim gözükmediğinden dolayı belirtmek istedim..
HüseyinK adlı yetkili oyun içinde hakaretten dolayı 2 tarafa da ceza kesmiştir. Şikayet sebebim hakaret değildir. Gerekli açıklamalar yukarıda yazmaktadır. Yine de Belirttiğin için teşekkürler.
[Resim: giphy.gif]
Son Düzenleme: 23-01-2020, Saat: 12:44, Düzenleyen: emrecanxx.
Cruise Yetkilisi
RE: Spectorrs
Birbirlerine hayvan dedikleri için ceza kestim.(Hayvan dediler 3er k cezai işlem uygulandı , ceza kestiğim kişilerin kayıtlarını ss alarak tutuyorum sslerde mevcut).
https://i.hizliresim.com/P7yWdO.jpg ---- https://i.hizliresim.com/gP70gO.jpg

Kaza anına gelirsek Emre haklı olup Spector suçlu görülmüştür gerekli işlem uygulanmıştır.
Son Düzenleme: 23-01-2020, Saat: 19:49, Düzenleyen: hkuzucu06.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.