Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Sunucu düzeni hakkında öneri.

Konu

#1
Öncelikle herkese keyifli günler dilerim. Sürekli yaşadığımız bir sorundan bahsetmek istiyorum.

Ben şahsen biri bana çarptığında veya sorun yaşadığımda anlayışla karşılıyorum. Oyun içerisinde para mühim bile değil, en fazla araç hasarı artar; bu da sorun edilebilecek bir konu değil. Ancak öyle bir zamana denk geliyorum ki, suçlu olmasam dahi sert bir üslupla karşılaşıyorum.

Nasıl anlayış gösteriyorsam, ister istemez anlayışta bekliyorum. Birine yol vereyim derken mousem kaydı, ufak bir kaza geçirdik. Adamın söylemediği şey kalmadı. Bilerek yapıyormuşum zannetti sanırım.

Şöyle bir şey olsa, araçlarımıza kasko yaptırsak? Uygun bir ücretle satılsa, daha iyi olmaz mı? Çarptığımız kişinin hasarını otomatik olarak öder en azından.
Cevapla
#2
kasko için araban kadar fiyat ödersen neden olmasın Smile 850k lık masarati olur 1.7m
Bülbüller Güllere Gündüzler Geceye
Cevapla
#3
(27-11-2019, Saat: 20:59)yokko123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kasko için araban kadar fiyat ödersen neden olmasın Smile 850k lık masarati olur 1.7m

Valla masaratim yok, 30k'lık bir araca biniyorum. Ben çarpmasam bile illaki biri çarpıyor. Sürekli eksilerde dolaşıyorum. Big Grin
Cevapla
#4
Kasko için şöyle bi fikrim var benim de. Kaskolu aracımızla birisine çarptığımızda hasar yazsin ama hasar şasiye işlemesin. Sizinde kasko hakkında fikirleriniz varsa belirtebilirsiniz.
Cevapla
#5
(29-11-2019, Saat: 14:20)HuseyinSoydogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kasko için şöyle bi fikrim var benim de. Kaskolu aracımızla birisine çarptığımızda hasar yazsin ama hasar şasiye işlemesin. Sizinde kasko hakkında fikirleriniz varsa belirtebilirsiniz.
Haklısın Abi şase ye işlememeli real deki gibi birdaha ki kasko yaptıracagımız zaman kasko bedeli artabilir benim bildğim sigorta yaptırırken öyle oluyo kaza yaptıgın zatane seneye sigorta yaparken fazla ödüyorsun
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task